Szybkozłączka

Mamy do zaoferowania Państwu szybkozłączkę do szamb, szambiarek. Dostarczamy części bądź montujemy ją kompleksowo.

Szybkozłączka przeznaczona jest do połączeń szybkozłącznych odcinków węży ssawnych ze sobą lub łączenia ich z nasadami ssawno-tłocznymi pomp, smoków ssawnych.

Szybkozłączkę montuje się przeważnie przy/w ogrodzeniu (PATRZ ZDJĘCIA PONIŻEJ) tak, aby umożliwić szambiarce podpięcie się do rury prowadzącej do zbiornika i opróżnienie szamba BEZ WJAZDU szambiarki na Państwa posesję!! Dzięki temu nie muszą już więcej się Państwo martwić kiedy ona przyjedzie oraz jak zamontować szambo, aby przy opróżnianiu jego nikt nie zabrudził Państwu ogródka.

 

MONTAŻ

Połaczenie szybkozłączki z kielichem rury PVC jest bardzo proste.
Rurę ssawna należy tak zamocować, aby nie narazić jej na uszkodzenie i aby była mocno i solidnie zainstalowana w szambie. Dzięki temu mają Państwo gwarancję opróżnienia zbiornika do samego dna. Można również zamontować szybkozłącze w zbiorniku już używanym. Jest to jednak mało przyjemne zdanie. W takim przypadku wprowadza się rurę giętką przez komin z małym obciążeniem, dzięki któremu wraz z poziomem cieczy rura opada do samego dna w  trakcie opróżniania.

W zbiornikach dwukomorowych zalecane jest zamonowanie dwóch szybkozłączek, aby zagwarantować całkowite wypróżnienie zbiornika.

Polecamy również bakterie do szamba zmniejszające częstotliwość opróżniania zbiornika.

SPECYFIKACJA
Szybkozłączka wykonana jest ze stopu aluminium o średnicy 110 mm typowo używanej w szambiarkach oraz innych samochodach ciężarowych (np. do przewożenia suchego cementu). Dzięki temu mają Państwo zagwarantowane, że będzie pasować.

SZYBKOZŁĄCZKA:


Biuro obsługi klienta: 
tel. 32 30 70 545
tel. 732 779 545

logo
Szybkozłączka zamontowana w szambie betonowym zapewnia komfort mieszkańcom.

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

KONTAKT

GODZINY OTWARCIA:
poniedziałek - piątek: 8:00 - 20:00
sobota: 8:00 - 15:00

tel. stacjonarny: +48 32 3070 545
tel. komórkowy: +48 732 779 545
tel. komórkowy: +48 888 753 484


e-mail: biuro@rejand.pl

OCZYSZCZALNIE EKOLOGICZNE

OCZYSZCZALNIE PRZYDOMOWE